Tedaviyi Nerede Yaptırabilirim ?

Sağlığınız açısından işlemi yaptıracağınız merkezin steril ve güvenilir olması gerekmektedir. Merkezimizi işlem öncesinde ziyaret edebilir, işlemi nerede yaptıracağınızı öğrenebilirsiniz. ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME ile sorularınızı sorabilirsiniz. Merkezimiz en modern ve en büyük merkezdir. Kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır.

Bilgi Gizliliği
En Uygun Fiyat
Hasta Memnuniyeti ve Sağlığı
Ağrısız / Acısız
Güvenilir & Modern Yöntem İle
Merkezi Lokasyon
En Modern Teknoloji
ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME
Profesyonel Destek
400 m2 Geniş/Konforlu Klinik
BİZİ 7 / 24 ÇEKİNMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ.

Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , işleminizi yaptırabilirsiniz. İşlem öncesinde ve sonrasında 0 532 775 76 16 iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz.Dilerseniz websitemizde bulunan online bölümlerimizden fiyat bilgisi, randevu talebi ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı çekinmeden online olarak bize gönderebilirsiniz.

Vajina Daraltma Nedir ? Lazerle Vajina Daraltma Nasıl Yapılır ?

Vajina Daraltma (Vajinoplasti)

Vajina, kadınlarda cinsel ilişkinin gerçekleşmesini sağlayan, 8 - 10 cm uzunluğunda olan, esnek yapıda bir kanaldır. Vajina ayrıca; doğum kanalı ve adet kanının da boşaldığı kanaldır. İdrar kanalı (üreta) da yine vajina kanalı içinden geçmektedir. Vajina, görüldüğü üzere kadınlar için aslında çok önemli fonksiyonları yerine getiren bir organdır. Fazla sayıda doğum yapma sonucunda vajinada genişleme ve bollaşma meydana gelebilmekte ve bu durum doğal olarak vajinada birçok fonksiyon bozukluğuna yol açmaktadır.

Bu durumdan şikayetçi olan kadınlar çözüm olarak vajina daraltma operasyonuna baş vururlar. Vajina daraltma operasyonu vajinaya yönelik hem işlevsel hem de estetik olarak iyileştirme amacı ile uygulanan bir işlemdir. Vajinoplasti olarak da adlandırılan vajina daraltma operasyonu uygun vajen darlığını oluşturmak adına gerçekleştirilmektedir.

Vajina Daraltma (Vajinoplasti) Neden Uygulanır?

Rahim kanalında meydana gelen genişlemeler doğuştan ya da doğum kaynaklı olmaktadır. Vajina genişlemesi özellikle iki çocuktan fazla doğum yapan kadınlarda görülür. Doğum sırasındaki travmalar, kesiler ve dikişler de yine vajinanın genişlemesinde etkili olmaktadır.

Rahim kanalında oluşan genişlemeler kişinin cinsel yaşamında sıkıntılara yol açmaya başlar. Vajina genişlemesi cinsel işlev bozukluğuna yol açmakta ve hem kadın hem de partneri için cinsel hazzı azaltmaktadır. Bunun yanı sıra idrar tutamama gibi problemlerle kişinin yaşam kalitesini de düşürmektedir. Bu gibi durumlarda vajinayı daraltma ve sıkılaştırmaya yönelik uygulanan vajinoplastiye baş vurulmaktadır. Cerrahi müdahale ile tüm bu şikayetlerden kurtulmak mümkün olmaktadır.

Vajina Daraltma Mümkün müdür?

Vajina arka duvarına yapılan müdahale ile vajina daraltma ve sıkılaştırma mümkündür. Peki vajinoplasti ameliyatı nasıl gerçekleştirilr? Vajinoplasti ameliyatı vajinada genişlemesi ve bollaşması problemi yaşayan evli, bekar, ileri yaşta fark etmeksizin her kadına uygulanabilen bir operasyondur.

Vajina daraltma operasyonu, uygun donanıma sahip ve gerekli koşulların sağlandığı ameliyat ortamında lokal veya genel anestezi altında gerçekleştirilebilmektedir. Vajina daraltma işlemi sırasında içerdeki fazla doku çıkartılır ve gevşemiş kaslar dikişlerle birbirine yaklaştırılır. Ameliyatın hedeflerinden birisi de genital bölgeye estetik olarak iyi bir görünüm kazandırmaktır. Bu nedenle ameliyatın iyi bir planlama sürecinden geçmiş olmasının gerektiğini de unutmamak gerekir.

Vajina daraltma operasyonu 45 dakika civarında süren bir işlemdir. Hasta ameliyattan 3 - 4 saat sonra evine dönebilir. Riskleri yok denecek kadar az bir ameliyattır. Vajinoplasti ameliyatında kadının adet görmesine ya da normal doğum yapmasına engel hiçbir durum oluşmaz. Ancak, doğumdan sonra vajinanın tekrar genişlemesi söz konusu olacağı için işlemin zamanına kadın karar vermelidir. Yakın zamanda gebe kalmayı planlayan bir kadın için vajinoplastiyi ertelemek mantıklı olacaktır.

Vajina daraltma ameliyatından sonra neredeyse hiç ağrıya rastlanmamaktadır. Hasta, ameliyatın hemen ertesi günü normal yaşamına dönebilmektedir. Vajinoplasti esnasında eriyen dikişler kullanıldığı için hasta dikiş aldırma zahmetinden de kurtulmuş olur.

Vajinoplastiden sonra cinsel ilişkiye 3 - 4 hafta kadar süreyle ara verilmesi gerekmektedir. İyileşme süreci de tamamlandıktan sonra kadın, genişleme probleminden önceki normal, sağlıklı ve mutlu cinsel hayatına dönebilmektedir.

Vajina Daraltma Ameliyatı (Vajinoplasti)

Vajina daraltma ameliyatı, genişlemiş ve bollaşmış olan vajinanın cerrahi yöntemle daraltılmasına yönelik uygulanan bir işlemdir. Vajina genişlemesi özellikle genetik özelliklere de bağlı olarak ya doğuştan ya da fazla sayıda doğum yapmaya bağlı olarak görülebilmektedir.

Özellikle doğu kökenli kadınlarda derinin ince ve elastikiyetin fazla olmasından ötürü doğum sonrası vücutta erken yaşta sarkmalar ve bollaşmalar meydana gelebilmektedir.

Vajina genişlemesi görsel olarak bir şikayet oluşturmasa da vajinanın genişlemeye bağlı olarak fonksiyonlarını eskisi gibi yerine getirememesi önemli bir sorundur.

Vajina genişlemesine bağlı olarak hem kadın hem de partnerinin ilişki esnasında yaşadıkları cinsel haz azalmaktadır.

İdrar kanalı, vajina kanalı içinden geçtiği için vajidana meydana gelen genişleme sonucu kaslarda oluşan zayıflık idrar tutamama gibi problemleri de beraberinde getirmektedir. Hastanın yaşantısını ciddi ölçüde olumsuz yönde etkileyen bir problemdir. Rahatsız edici bir başka problem ise oturup kalkarken ya da cinsel ilişki esnasında vajinadan ses gelmesidir.

Vajina Daraltma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Vajina daraltma ameliyatı esnasında başlangıçtan iç kısma doğru olmak üzere bir yol izlenerek vajina arka duvarından daraltma işlemi getirilir. Vajina daraltma operasyonu ile birlikte vajen alt duvarında yer alan iki taraflı kaslar birbirine yaklaştırılır. Ortalama olarak 45 dakika - 1 saat süren bir işlemdir.

Vajina daraltma ameliyatı ile aynı anda diğer genital ameliyatları da gerçekleştirmek mümkündür. Vajina daraltma ile birlikte en sık uygulanan ameliyat labioplasti yani genital bölge iç dudaklarını küçültme ameliyatıdır.

Vajina Daraltma Ameliyatı Sonrası

 • Hasta vajina daraltma ameliyatından sonra 3 - 4 saat içinde evine dönebilir.
 • Ameliyattan sonra ağrılar yok denecek kadar az olmaktadır.
 • Ameliyattan sonra enfeksiyon riskine karşın genital bölge temizliğine özen göstermelidir.
 • Dikişlere düzenli olarak pansuman yapılmalıdır.
 • Doktorun verdiği reçeteye uyulmalıdır.
 • İşlem esnasında eriyen dikişler kullanılır. Böylece hastanın dikiş aldırmasına gerek yoktur.
 • Vajina daraltma işleminden vajina tam anlamıyla iyileşene kadar cinsel ilişkiye ara verilmelidir. Bu süre ortalama olarak 1 aydır.

Lazerle vajina daraltma ve lazer ile genital bölge estetiği hangi amaçla yapılır?

 • Anatomik bütünlük ve renk açısından genital bölgenin estetik görünümü düzeltmek
 • Doğum gibi sebepler ile deforme olmuş vajenin daraltmasını sağlayarak cinsel hazzı ve doyumu arttırmak
 • Cinsel ilişki sırasındaki ağrıyı gidermek
 • Özellikle menopoz sonrasında daha sık olan (östrojen hormonu eksikliği ile oluşan) “vajinal atrofi” ve “vajinal kuruluk” sorunlarını gidermek
 • Lazerle Vajina Daraltma nasıl yapılır ve nasıl etki eder?
 • Lazerle vajina daraltma işlemi ağrısız, herhangi bir anestezi gerektirmeyen, ayaktan uygulanabilen ve tecrübeli ellerde herhangi bir yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Vajinal bir prob ile vajen içi 360 derece
 • lazer ışınları ile taranır. Bu sayede her santimetrekareye uygulama yapıldığından emin olunabilir. Esas etkisi vajinal kollajenizasyonu arttırması ve bu sayede vajinal doku kalitesini artırarak dokuyu sıkılaştıran bir yöntemdir. Aynı zamanda vajinal bölgenin kurumasını engelleyen salgı bezlerini de aktive eder. Bu sayede ilişki sırasında ağrı hissini de giderir.

Lazerle vajina daraltma işlemi sonrası bakım gerekir mi?

Lazer ile vajen gençleştirme işlemi sonrasında istirahat, ağrı kesici ihtiyacı olmaz. İşlem sonrası 7-10 gün cinsel perhiz yeterlidir.

 1. Lazerle vajina daraltma işleminin avantajları nelerdir?
 2. İşlem öncesi herhangi bir hazırlık herektirmez gerektirmemesi, işlem öncesi veya sırasında antibiyotik kullanımı gerekmez.
 3. Ağrısızdır, işlem sırasında veya sonrasında ağrı kesici gerekmez. Lokal anestezi dahi gerekmez.
 4. Hemen günlük hayata dönülür.
 5. Başarı oranı yüksektir. Belirli süreler ile tekrarlanabilir.
 6. Güvenli ve etkili bir yöntemdir, cinsel yaşamı olumlu yönde etkiler
 7. Lazerle vajina daraltma fiyatları
 8. Lazerle vajina daraltma ve gençleştirme işlemi güncel fiyatları için lütfen kliniğimiz ile irtibata geçiniz.

İntimalase etki etmesi: Vajina içine uygulanan lazer ışığı sayesinde bu bölgede kan akımı artırılır, var olan kollajen bağ dokusu uyarılır, yeni kollajen bağ dokusu sentezi ve bu şekilde yeniden vajinal sıkılaşmanın sağlanır. Lazerle vajina daraltma tedavisi, cerrahi bir işlem (ameliyat) olmadığı için riskleri son derece az olan, hasta açısından oldukça kolay tolere edilen, anestezi gerektirmeyen, ağrısız, acısız ve ileri teknolojili bir işlemdir.

Lazerle Vajina Daraltma Uygulama nasıl yapılır?

Lazerle vajina daraltma uygulaması jinekolojik muayene masasında yatış pozisyonunda yapılır. Ortalama olarak 30 dakika kadar sürer. İşlem tamamen ağrısız olduğu için lokal veya genel anestezi gereksinimi yoktur. Vajinada hafif bir batma ve ısı artışı haricinde başka bir his oluşmaz. Cerrahi bir kesi yapılmadığı için kanama, enfeksiyon gibi riskleri de bulunmaz. İşlem sırasında vajina içine yerleştirilen lazer probu ile vajinanın tüm duvarları taranır. Lazer ışığı ile vajinanın tümü hem enine hem de boyuna taranarak, darlaşarak etkisi vajinanın tüm geneline yayılır.

İşlemden hemen sonra günlük hayata devam edilebilir. Herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Aynı gün içinde banyo yapmanızda da bir sakıncası yoktur.

Lazerle daraltma işlemi sonrası beni neler bekliyor?

İşlemden sonra hafif bir akıntı ve yanma olabilir. 1 hafta süreyle cinsel ilişkiden kaçınılması önerilir. İşlemin olumlu etkileri uygulamadan yaklaşık 1 ay sonra başlamaktadır.

Farklı genital estetik uygulamalar da aynı seansta yapılabilir mi?

Lazerle vajina yenilemesi sırasında renk açma (genital beyazlatma) ve dış dudaklarda sıkılaştırma işlemleri de yapılabilir.

Lazerle Vajina Daraltma kaç seans yapılmalıdır?

Genellikle bir ay arayla olmak üzere 1-3 seans yapılması önerilir. Uygulamanın etkinliği 1 yıl süreyle devam etmektedir, gerekli görülürse 1 yıl sonra tekrarı yapılabilir.

Vajinoplasti - Lazerle Vajina Sıklaştırma

Vajina daraltma lazer tedavisi nasıl yapılır?

Vajina daraltma lazer tedavisi için karbondioksit lazer ya da Er Yag lazer kullanılmaktadır. İşlem yapılırken hastalar jinekolojik muayene masasına alınır ve yatış pozisyonuna getirilir. Ağrılı ve acılı bir işlem olmadığı için lokal ya da genel anestezi kullanılmaz. İşlem süresi ortalama olarak 20-30 dakika arasındadır. İşlem uygulanırken vajina içine lazer ışını veren bir başlık yerleştirilir. Vajina, buz lazer ışınları ile enine ve boyuna taranır. İşlem uygulanırken cerrahi bir kesi yapılmadığı için kanama ve enfeksiyon gibi riskler bulunmaz. İşlem sırasında yalnızca vajina bölgesinde ısı artışı ve hafif bir batma hissedilebilir. Bu hisler tamamen geçicidir.
Bu tedavi genelde tek seansta yapılır ancak gerek duyulan hastalarda, bir ay ara verilmek şartıyla 2 ya da 3 seans uygulanabilir.

Vajina daraltma lazer tedavisi sonrası nasıldır?

Bu tedavi uygulandıktan sonra hemen normal hayatınıza dönebilirsiniz. Aynı gün içinde hastaneden taburcu edilirsiniz. İşlem sonrasında ağrı ve acı hissedilmez. Hastalar konforlu bir şekilde evlerine dönebilirler. Bu tedaviden sonra istirahat gereksinimi bulunmaz. Aynı gün içinde banyo yapılmasında bir sakınca yoktur.
Tedavi sonrasında hafif sulu ve pembe rengi olan bir akıntı gelmesi normaldir. Vajina içinde bir iki gün süren yanma ve batma hissi de görülebilir. İşlemden sonra doktorunuz tarafından verilen ilaçları düzenli olarak kullandığınızda, bu sorunlar ortadan kaldırılır.
Bu tedaviden sonra cinsel ilişkiye girilme süresi 1 haftadır. Vajina bölgesindeki dokuların iyileşmeye başlaması 1 hafta sürecektir. Bu tedavi sonrasında kadınların cinsel ilişkide haz almaya başlaması 3 hafta sürebilir. Tedavinin tam olarak etkileri ise 1 ay sonra görülmeye başlanır.

Vajina daraltma lazer tedavisi ile birlikte başka işlemler de uygulanabilir mi?

Bu tedavi sırasında kızlık zarı dikimi, genital bölgede renk beyazlatma, dış dudakların sıkılaştırılması, iç dudakların küçültülmesi, genital siğillerin tedavisi gibi işlemler de yapılabilir.

Vajina daraltma lazer tedavisi avantajları nelerdir?

 • Vajina daraltma lazer tedavisi oldukça etkili ve kalıcı bir yöntemdir. Ancak tedavinin sonucunda kalıcılığın arttırılması için bu tedavinin, 2 yılda bir tekrarlanması gerekir.
 • Bu tedavide lazerle yapıldığı için kesi kullanılmaz ve dikiş izi yoktur.
 • İşlem ağrılı değildir ve işlemden sonra da ağrı hissedilmez. Ağrılı olmadığı için lokal ya da genel anesteziye ihtiyaç duyulmaz.
 • Kesi yapılmadığı için enfeksiyon kanama gibi riskler bulunmaz.
 • Bu tedaviden sonra çok kısa bir sürede yani 7 gün sonra cinsel ilişkiye girilebilir.
 • Çalışan kadınlar, öğle tatillerinde bir bu daraltma tedavisini yaptırarak, hemen işlerine dönebilirler.
 • İşlem süresi 20-30 dakika gibi oldukça kısadır.
 • Tedaviye uygun olan hastalarda, başarı oranı oldukça yüksektir.

Vajina Daraltma Nedir?

Vajina daraltma ameliyatları tıp literatüründe "vajinoplasti" olarak geçmektedir. Vajinoplasti yani "cerrahi yolla vajina daraltma" operasyonları kozmetik jinekoloji alanında labioplasti ameliyatları kadar tercih edilen önemli ameliyatlar arasındadır. Vajina daraltıcı ameliyatlar rekonstruktif (yeniden onarım) ameliyatlarıdır ve jinekolog hekimler tarafından uygulanmaktadır.

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsel hayatımda pozitif yönde bir farklılık olacak mı?

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsel hayatınızda olumlu yönde gelişmeler olacaktır. İlişki sırasında partnerinizin cinsel organı daralan vajina duvarınıza tam temas edeceği için cinsel haz almanız artış gösterecektir.

Vajina neden genişler?

Vajina ilerleyen yaş, normal doğum, cinsel ilişki, kürtaj ve benzeri müdahaleler gibi nedenler sonucunda genişleyebilir. En sık genişleme nedeni yapılan normal doğum veya doğumlardır. Özellikle zor geçen doğumlar vajina içi kas ve bağ dokusunda yırtıklara yol açarak vajinada kalıcı şekilde genişleme sebebidir. Diğer taraftan normal doğum düşünen, ancak bebeğin aşağıya inmemesi sonucunda sezaryene geçilen kadınlarda da vajinada genişleme izlenebilir. Bazı doğum yapmamış kadınlarda vajina bağ dokusu elastikiyeti genetik olarak fazladır. Bu kişiler hiçbir şekilde normal doğum yapmamış olsalar da cinsel ilişki sırasında vajinalarında bollaşma, gevşeme hissedebilirler.

Genişleyen vajinanın yeniden eski sıkılığını kazandırmak amacıyla yapılan ameliyatlara “vajina daraltma ameliyatı veya vaginoplasti (vajinoplasti) operasyonu” adı verilmektedir.

Vajinoplasti Nedir?

Tıbbi literatürde cinsel ilişkinin gerçekleştiği organa vajina (vagina),vaginaya yapılan estetik operasyona da vajinoplasti (vaginoplasty) adı verilmektedir. Halk arasında ise vajina “hazne” olarak geçmektedir. Vajinanın ortalama uzunluğu 8-9 cm kadardır.

Vajinoplasti operasyonları pek çok jinekolog tarafından yapılmakta ve jinekolojik ameliyatlar arasında “colporaphy posterior” (arka onarım) ameliyatı olarak bilinmektedir.

Vajinoplasti ve vajina daraltma ameliyatlarında vajina içine yapılan kesilerle üçgen şeklinde doku çıkarılır. Daha sonra atılan enine dikişlerle daralma sağlanmaktadır. Vajinanın arka duvarı, girişten itibaren boylu boyunca daraltılmaktadır.

Vajina genişleyince nasıl bir problem oluşur?

Vajinanın zaman içinde genişlemesi, ilişki sırasında penisi tam olarak kavrayamamasına ve bunun sonucunda cinsel tatminin tam olarak sağlanamamasına neden olmaktadır. Özellikle pek çok çift normal doğumdan sonra cinsel hayatlarının eskisi gibi olmadığından şikayet etmektedir.

Yapılan normal doğum veya doğumlar vajina içinde genişlemelere neden olmakta ve bu durum hem erkek hem de kadın partnerde cinsel ilişki sırasında hazzı olumsuz yönde etkilemektedir. Ayrıca vajinal genişlemeye bağlı olarak cinsel penetrasyon (birleşme) anında ortaya çıkan “hoşnutsuzluk yaratan sesler” çiftlerde konsantrasyon kaybına neden olmaktadır. Bu nedenle de cinsel ilişki sırasında haz azalmaktadır.

Cinsel ilişki sırasında vajinanın penisi tam olarak kavrayamaması ve çıkan bu hoşnutsuz sesler, cinsel hazzı ve zaman içinde cinsel isteği olumsuz bir şekilde etkiler. Cinsel ilişki sıklığı gittikçe azalan çift zamanla aseksüel bir evliliğe veya birlikteliğe doğru gitmektedirler.

Vajinoplasti ile vajina ne kadar daraltılır?

Vajina ne kadar geniş ise o kadar fazla daraltılacaktır. Bu nedenle hiç doğum yapmamış bir kadın ile 5 doğum yapmış bir kadındaki vajina daraltılması farklı olacaktır. Vajina daraltıcı operasyonlar hem içten, hem de dıştan daraltılmaktadır. Genişlemesi fazla olan bazı hastalarda 7-8 cm’ye kadar içeriden daralma yapılabilir. Bu şekilde vajinanın uzunluğu (derinliği) azalmaz iken kanal komple daraltılmaktadır.

Cinsel hazzın kadınlarda en yoğun olduğu alan vajinanın giriş kısmıdır. Bu bölümde klitoris ve G noktası gibi cinsel uyarıcı organlar bulunmaktadır. Penisin içeriye girerken bu yapılar ile mekanik olarak teması hazzı ve orgazm olmayı olumlu yönde etkilemektedir. Bu nedenle vajina daraltma operasyonları işlevsel açıdan pek çok yararlar sağlamaktadır.

Vajina Daraltma Ameliyatı

Vajina daraltma ameliyatı için merkez seçimi son derece önemlidir.

Tüm estetik ameliyatlarda olduğu gibi vajina daraltma ameliyatları için de cerrahın bilgi ve tecrübesi en önemli unsurdur.

Vajina daraltma ameliyatı olmak isteyen hastaların en sık başvurdukları kılavuz internet, sosyal medya ve forum ortamlarıdır. Başvuracağınız uzmanın hangi eğitimler aldığını, bu şekilde kaç hastasını ameliyat ettiğini, kaç yıldır bu ameliyatları yaptığını ve bu tür ameliyatları hangi sıklıkta yaptığını sormanızda fayda olacaktır. Daha önce yaptığı ameliyatlardan öncesi ve sonra resimlerden örnekler görmek isteyebilirsiniz.

Hatta mail yolu ile de bu tür bir istemde bulunabilirsiniz. Doğru karar vermeniz için bu kriterler genelde yeterli gelecektir. Ayrıca hekim ile kurduğunuz iletişiminizin iyi olması da ameliyattan beklentilerinizi net olarak ifade etmek açısından önemlidir. Operasyon yapılacak kliniğin teknik donanım (ekipmanı),sterilite ve hijyeni de son derece önemlidir.

Cerrahi işlem sırasında kişilerde ortaya çıkabilecek zararlara “komplikasyon” adı verilmektedir. Her türlü cerrahi işlemin belli bir komplikasyon riski olduğu bir gerçektir. Ancak doğru merkez seçimi bu tür problemlerin görülme sıklığını en aza indirmektedir. Diğer taraftan kliniğin etik ve tıp ahlakına (deontoloji) uygun bir şekilde çalışması da önemlidir. Her türlü hasta bilgilerinde gizlilik ilkesine son derece önem taşır.

Op. Dr. Emre Uysal

Kadın Hastalıkları - Genital Estetik - Tüp Bebek Uzmanı

 

Op. Dr. Emre Uysal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2011 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Kadın Sağlığı ve Genital Estetik Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 1. Kürtaj
 2. Kızlık Zarı Dikimi
 3.  Tüm Genital Estetik Operasyonarı
 4. Vajinismus Tedavisi
 5. Tüp Bebek Tedavisi
 6. Dört Boyutlu Ultrason
 7. Genital Siğil Tedavisi
 8. İdrar Kaçırma Tedavisi
 9. Gebeliğe Hazırlık, Gebelik Ve Riskli Gebelik Takibi
 10. Vajinal doğum ve sezaryen
 11. Rahim hastalıkları
 12. Yumurtalık hastalıkları
 13. Rahim ağzı hastalıkları
 14. Adet düzensizlikleri
 15. Vajinal akıntılar
 16. Ultrasonografi
 17. Doğum kontrol yöntemleri
 18. Aşılama, tüp bebek
 19. Dış gebelik

Merkezimiz Son Teknoloji Cihazlarla En Modern Yöntemlerle Hizmet Vermektedir

Sağlığınız ve Mutluluğunuz Bizim İçin Önemli !

Tüm Bilgileriniz Gizlidir

Merkezimizde Tüm Bilgileriniz Gizlidir.Herhangi Bir Bilginizi Vermeden Randevu Alabilir Soru Sorabilir İşleminizi Yaptırabilirsiniz.Bilgi Gizliliği Yasal Hakkınızdır ( T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420)

Kısa Sürede Operasyon

Merkezimizde İşlemleriniz En Kısa Süre İçerisinde Tamamlanmaktadır.Normal Hayatınıza Çok Kısa Sürede Dönebilirsiniz

Merkezi Lokasyon - Kolay Ulaşım

Merkezimiz en merkezi konumdadır. Kolaylıkla ulaşım kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

En Modern - En Son Teknoloji

Merkezimizde Tüm Cihazlarımız En Son Teknoloji Cihazlardır.Uygulamarımızdaki Kullandığımız Yöntemler En Modern Yöntemlerdir.

Hasta Memnuniyeti ve Sağlığı

Hastalarımızın Merkezimizden Sağlıklı ve Memnun Ayrılması Bizim İçin En Önem Verdiğimiz Husustur.Sağlığınız Ve Mutluluğunuz Bizim Çok İçin Önemli.Sağlıklı Ve Mutlu Günler İçin Çalışıyoruz.

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME

İşlem Öncesinde Merkezimizi Ziyaret Ederek Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

En Uygun Fiyatla Operasyon

Merkezimizde En Uygun Fiyat, En Modern Ve En Güvenli Yöntemlerle İşlemleriniz Gerçekleştirilmektedir.Fiyat Bilgisi İçin Bizi Arayabilir Veya Websitemizden Online Olarak İşlem Fiyatını Öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Destek

İşlem Öncesinde Ve Sonrasında Tüm Sorularınızı ve Merak Ettiklerinizi Çekinmeden Bize Sorabilirsiniz.Tüm Süreç Boyunca Preofesyonel Destek Alabilirsiniz.

Online Fiyat Sor

Fiyatlar hakkında bilgi almak için bizi arayın ya da websitemizden sorun.

Hastalarımızdan Yorumlar – Sizden Gelenler

Merkezimiz Hakkında

En Modern Merkez - 30 Yıllık Deneyim

Merkezimiz alanında en modern ve en teknolojik kadın doğum kliniğidir. En son teknoloji cihazlarla donatılmıştır. Geniş konforlu bir kliniktir. Bu nedenle işleminiz ferah, geniş, konforlu ve size özel bir şekilde tamamlanmaktadır. Merkezimiz en modern ve en büyük merkezdir. Kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır. Websitemizde yer alan YOL TARİFİ butonuna tıklayarak navigasyon ile kolayca yer tarifimizi öğrenebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Neredeyiz ?