Kızlık Zarı Dikimi Nerede Yaptırabilirim?

Sağlığınız açısından kızlık zarı dikimi işlemini yaptıracağınız merkezin steril ve güvenilir olması gerekmektedir. Merkezimizi kızlık zarı dikimi işlemi öncesinde ziyaret edebilir kızlık zarı dikimi işlemini nerede yaptıracağınızı görebilirsiniz.ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME ile sorularınızı sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Merkezimiz İzmir'in en modern ve en teknolojik merkezidir. Alsancak'ta bulunmaktadır.Tüm toplu taşıma araçlarını ( Otobüs , Vapur, Metro, Tramvay ) veya özel aracınızı kullanarak çok kolay ulaşabilirsiniz.

% 100 Kanama Garantisi
Ağrısız / Acısız 3 Kat Flep Yöntemi
Kalıcı ve Geciçi Kızlık Zarı Dikimi
En Uygun Fiyat
Kısa Sürede İşlem Normal Hayatınıza Dönüş
Lazer ve Cerrahi Yöntem
Merkezi Lokasyon
En Modern Teknoloji
En Güvenilir Yöntem
Profesyonel Destek
Geniş/Konforlu Klinik
BİZİ 7 / 24 ÇEKİNMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ.

Kızlık Zarı Dikimi işlemi için herhangi bir bilginizi vermenize gerek yoktur.Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz !!!!!Merkezimizde Kalıcı ve Geçici 3 Kat Flep Yöntemi ile Lazerle veya Cerrahi Yöntemle Kızlık Zarı Dikimi Yapılmaktadır.Kanama garantisi vermekteyiz. Ağrı / Acı olmamaktadır. 10 Dk kadar kısa bir sürede işlem tamamlanmaktadır. Durumun hassasiyetini biliyor, bu nedenle süreç boyunca ve sonrasında  profesyonel destek veriyoruz.Aklınıza Takılan Herşey için Bizi 7/24 ÇEKİNMEDEN Arayabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi işlemi öncesinde ve sonrasında 0542 141 3352 iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz.Dilerseniz websitemizde bulunan online bölümlerimizden fiyat bilgisi, randevu talebi ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı çekinmeden online olarak bize gönderebilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimine flep yöntemi de denilmektedir.Kızlık zarı dikiminin başarılı olmasını etkileyen en önemli faktör  tekniktir. Doktorun operasyonu nasıl gerçekleştirdiği ve daha önce bu alanda kaç operasyon yaptığı deneyimi, tecrübesi oldukça önemlidir.Bu işlemin yapılması genel anestezi ile ya da lokal anestezi ile gerçekleşebilir. Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi evlenmeden yıllar öncede yaptırılabilir. Flep Yöntemi İle Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılmaktadır?Kalıcı kızlık zarı dikimi oldukça hijyenik ortamda jinekolojik pozisyon yapılmaktadır. Kızlık zarı dikiminde ortamın ve aletlerin temiz olması oldukça önemlidir. Enfeksiyon kapılmaması açısından bu konuya özen gösterilmelidir. Bu işlemin uzman hekimler tarafından yapılması oldukça önemlidir. İşlem sırasında enfeksiyonun engellenmesi bakımında ağrı kesici ve antibiyotik kullanılmalıdır.Flep yönteminde kızlık zarının ne zaman yırtıldığının önemi yoktur. Ayrıca kaç defa ilişkiye girildiği de önemli değildir. Flep yöntemi rahatlıkla uygulanabilmektedir. Damarlı dokulardan yapılan yapay kızlık zarı ilk ilişkiye girildiği zaman kanama yapar. Hatta yapay kızlık zarının normal kızlık zarına oranla kanam oranı daha fazladır. Vajina duvarından kaldırılan ince bir mukoza tabakasının vajina duvarına dikilmesi ile işlem tamamlanır. Flep yöntemi hastaya uygulandıktan sonra hasta uyandırılır ve yarım saat dinlenmesi sağlanır. Flep yöntemi uygulandıktan sonra iki üç saat içerisinde normal hayatınıza dönebilirsiniz. İlk ilişkiye girdiğiniz zaman kanama olacaktır. Kızlık zarınızın daha önce bozulduğunu kimse anlamayacaktır.Kızlık Zarı Dikimi bayanların problemine çözüm olabilmektedir. Bayanların bu konuda oldukça korkuları vardır. Toplumsal düşünceler nedeniyle kızlık zarı dikimine yönelebilirler. Kızlık zarı dikimi merkezimizde çok başarılı şekilde gerçekleştirilmektedir.Kızlık zarı dikimini etkileyen en önemli faktör cerrahi tekniktir. Doktorun operasyonu nasıl gerçekleştirdiği oldukça önemlidir.Kızlık Zarı Dikimi işlemi öncesinde ve sonrasında 0542 141 3352 iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz.Dilerseniz websitemizde bulunan online bölümlerimizden fiyat bilgisi, randevu talebi ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı çekinmeden online olarak bize gönderebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Hakkında En Çok Merak Edilenler

Evet.%100 Başarı ve Kanama Garantisi vermekteyiz. Merkezimizde Kalıcı ve Geçici 3 Kat Flep Yöntemi ile Lazerle veya Cerrahi Yöntemle Kızlık Zarı Dikimi Yapılmaktadır.Kanama garantisi vermekteyiz. Ağrı / Acı olmamaktadır. 10 Dk kadar kısa bir sürede işlem tamamlanmaktadır.Biz durumun hassasiyetini biliyor, bu nedenle süreç boyunca ve sonrasında profesyonel destek veriyoruz. Aklınıza Takılan Herşey için Bizi 7/24 ÇEKİNMEDEN Arayabilirsiniz.
Kızlık Zarı Dikimi İşlemi ortalama 10-15 dakika sürmektedir. İşlem sonrasında 1 saat istirahat etmeniz tavsiye ediyoruz.Ardından normal hayatınıza geri dönebilirsiniz.
Merkezimizde geçirdiğiniz operasyondan sonra kanama garantisi vermekteyiz.Kızlık zarı diktirdiğiniz kesinlike anlaşılmaz. Uyguladığımız yöntem sayesinde %100 Kanama garantiside vermekteyiz. Bu sebeble kızlık zarı dikimi işlemi kesinlikle anlaşılmaz.
Kızlık zarı dikimi için kaç kez ilişkiye girildiği veya ne zaman kızlık zarının yırtıldığı önemli değildir. Doğum yapmış bayanlarda bile kızlık zarı dikilerek onarılabilir.
Kızlık zarı dikimi ameliyatını takiben iyileşme tamamlandıktan sonra kızlık zarı sıcak suya girme, yıkanma, spor yapma gibi durumlarda kendi kendine zarar görmez. Zarar görmesi için tekrar ilişki yaşanması veya vajinaya giriş olması gerekir.
Hayır. Bir kez zedelenen kızlık zarı daha sonra hiç ilişki olmasa bile kendi kendini onarmaz. Çok Kısabir operasyon sayesinde kızlık zarınız onarılabilir . Tüm sorularınız için bizi çekinmeden 7 / 24 arayabilirsiniz.
Evet. Kızlık Zarı Dikimi operasyonundan sonra ilk ilişkiniz sırasında % 100 kanama garantisi vermekteyiz.
Kızlık zarı dikimi operasyonunda uyguladığımız teknikler sayesinde kesinle ağrı ve acı olmamaktadır. Çok Kısa bir süre içerisinde işleminiz tamamlanmaktadır.
Her iki yöntemlede kızlık zarı dikimi yapmaktayız.
Kızlık zarının bozulduğunu kendinizin muayene ederek anlaması çok zordur çok yanıltabilir. Bir beraberlik tam olmasa da kanama olması durumunda kafanızdaki endişelerin giderilmesi için bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızda fayda vardır. Merkezimizde bekaret kontrolü yapılmaktadır. Aklınıza Takılan her soru için bizi iletişim numaramızdan çekinmeden 7 / 24 saat arayabilirsiniz.
Evet defalarca kızlık zarı dikimi yapılabilir . Herhangi bir sayısı yoktur.
Kızlık zarı dikiminin hic bir riski yoktur ancak çok nadiren her cerrahi operasyon gibi kanama, ödem,enfeksiyon v.s gibi sıkıntılar olabilir
Evet her kızlık zarı dikilir. Tekniğini ve yöntemini ona göre ayarlıyor ve % 100 Başarı garantisi veriyoruz.
Hayır kesinlikle olmaz, daha laser yapıldıktan hemen sonra bile en ufak yanık olmaz izi olmaz.

Kızlık Zarı Çeşitli Midir ?

Evet.Kızlık zarının pek çok çeşidi bulunmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda kızlık zarının birçok çeşidinin olduğu ortaya konulmuştur.Kızlık zarının bu kadar çeşitli olmasının sebebi tam olarak bilinememektedir. Fakat her insanın yapısı birbirinden farklıdır. Ve kızlık zarının da çeşitlilik göstermesi normaldir.

Kızlık Zarının Çeşitleri Nelerdir?

Anüler Hymen (Yuvarlak halka): Kızlık zarı yuvarlak halka şeklinde olup ortasında yine halka şeklinde bir delik bulunur. Halk arasında ise “esnek zar” tabiri kullanılır. En sıklıkla görülen hymen şeklidir(%60-95 oranında)

Kresentrik Hymen (Yarımay): Zar yarımay şeklindedir. Üst kısımda zar daha incedir veya hiç yokken arka kısımda belirgindir.Bu tür zarlar genelde ilişki sırasında yırtılmaz.

Septalı Himen (Ara bölmeli): Kızlık zarının orta kısmında boşluğu bölen, zara ait ara bir doku parçası vardır. Görülme sıklığı %1.5-5 arasındadır.

Kribriform himen (Çok delikli, kalburumsu): Hymenin ortasında tek değil birden fazla delik vardır. Bu görüntüsü ile adeta bir “kalbura” benzer. Görülme sıklığı %1′den daha azdır.

İmperfore himen (Deliksiz): Hymenin ortasında delik yoktur ve vajina girişi tamamen kapalıdır. 2000 kızın birinde görülen bir durumdur. Bu zara sahip kızlar hiç adet kanaması görmezler. Normal şekilde gerçekleşen kanama vücut dışına atılamaz ve hymen arkasında vajina içinde birikir. Oldukça ağrılı bir durumdur ve mutlaka cerrahi bir işlemle açılması gerekir.

Mikroperfore himen (Küçük delikli): Zarın ortasındaki delik çok küçüktür. Adet kanaması olur ancak oldukça ağrılıdır. Bazen cerrahi müdahale ile açılması gerekebilir.

Multipar himen (Doğum yapmışlarda bulunan): Normal doğum yapmış kadınlarda kızlık zarı doğuma bağlı yırtılır ve geriye kalan kısımlar “karinkül (hymen artığı)” olarak adlandırılır.

Kızlık Zarı Hakkında: Ayrıca kızlık zarının çok kalın yahut esnek olmayan sekilde gelişmesi durumunda ilişkiye engel durum yaratacağından ötürü jinekolog tarafından bir müdahele gerekebilir.Kızlık zarı en kolay bebeklik ve ergenliğe ulaşılmadan önce çocukluk sırasında görülür. Ergenlik sonrası incelir yahut kendi üzerine katlanır.

Op. Dr. Emre Uysal

Kadın Hastalıkları - Genital Estetik - Tüp Bebek Uzmanı

 

Op. Dr. Emre Uysal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2011 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Kadın Sağlığı ve Genital Estetik Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 1. Kürtaj
 2. Kızlık Zarı Dikimi
 3.  Tüm Genital Estetik Operasyonarı
 4. Vajinismus Tedavisi
 5. Tüp Bebek Tedavisi
 6. Dört Boyutlu Ultrason
 7. Genital Siğil Tedavisi
 8. İdrar Kaçırma Tedavisi
 9. Gebeliğe Hazırlık, Gebelik Ve Riskli Gebelik Takibi
 10. Vajinal doğum ve sezaryen
 11. Rahim hastalıkları
 12. Yumurtalık hastalıkları
 13. Rahim ağzı hastalıkları
 14. Adet düzensizlikleri
 15. Vajinal akıntılar
 16. Ultrasonografi
 17. Doğum kontrol yöntemleri
 18. Aşılama, tüp bebek
 19. Dış gebelik

Merkezimiz Son Teknoloji Cihazlarla En Modern Yöntemlerle Hizmet Vermektedir

Sağlığınız ve Mutluluğunuz Bizim İçin Önemli !

Tüm Bilgileriniz Gizlidir

Merkezimizde Tüm Bilgileriniz Gizlidir.Herhangi Bir Bilginizi Vermeden Randevu Alabilir Soru Sorabilir Kızlık Zarı Dikimi İşlemini Yaptırabilirsiniz.Bilgi Gizliliği Yasal Hakkınızdır ( T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420)

Kısa Sürede Operasyon

Merkezimizde 10 - 20 Dk İçerisinde Kızlık Zarı Dikimi İşlemi Tamamlanmaktadır.Normal Hayatınıza 2/3 Saat içerisinde Dönebilirsiniz

Merkezi Lokasyon - Kolay Ulaşım

Merkezimiz en merkezi konumdadır. Kolaylıkla ulaşım kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

En Modern - En Son Teknoloji

Merkezimizde Tüm Cihazlarımız En Son Teknoloji Cihazlardır.Uygulamarımızdaki Kullandığımız Yöntemler En Modern Yöntemlerdir.

Hasta Memnuniyeti ve Sağlığı

Hastalarımızın Merkezimizden Sağlıklı ve Memnun Ayrılması Bizim İçin En Önem Verdiğimiz Husustur.Sağlığınız Ve Mutluluğunuz Bizim Çok İçin Önemli.Sağlıklı Ve Mutlu Günler İçin Çalışıyoruz.

%100 Kanama Garantili 3 Kat Flep

Kızlık Zarı Dikimi İşlemlerimizde Kanama Garantisi Veriyoruz. 3 Kat Flep Yöntemini Kullanıyoruz.

En Uygun Fiyatla Kızlık Zarı Dikimi

Merkezimizde En Uygun Fiyat İle En Modern Ve En Güvenli Yöntem ile Kızlık Zarı Dikimi İşlemi Gerçekleştirilmektedir.Fiyat Bilgisi İçin Bizi Arayabilir Veya Websitemizden Online Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı Öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Destek

Kızlık Zarı Dikimi İşlemi Öncesinde Ve Sonrasında Tüm Sorularınızı ve Merak Ettiklerinizi 7/24 Çekinmeden Bize Sorabilirsiniz.Tüm Süreç Boyunca Preofesyonel Destek Alabilirsiniz.

Online Fiyat Sor

Fiyatlar hakkında bilgi almak için bizi arayın ya da websitemizden sorun.

Hastalarımızdan Yorumlar – Sizden Gelenler

Merkezimiz Hakkında

En Modern Merkez - 30 Yıllık Deneyim

Merkezimiz alanında en modern ve en teknolojik kadın doğum kliniğidir. En son teknoloji cihazlarla donatılmıştır. Geniş konforlu bir kliniktir. Bu nedenle işleminiz ferah, geniş, konforlu ve size özel bir şekilde tamamlanmaktadır. Merkezimiz en modern ve en büyük merkezdir. Kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır. Websitemizde yer alan YOL TARİFİ butonuna tıklayarak navigasyon ile kolayca yer tarifimizi öğrenebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Neredeyiz ?