Tedaviyi Nerede Yaptırabilirim ?

Sağlığınız açısından işlemi yaptıracağınız merkezin steril ve güvenilir olması gerekmektedir. Merkezimizi işlem öncesinde ziyaret edebilir, işlemi nerede yaptıracağınızı öğrenebilirsiniz. ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME ile sorularınızı sorabilirsiniz. Merkezimiz en modern ve en büyük merkezdir. Kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır.

Bilgi Gizliliği
En Uygun Fiyat
Hasta Memnuniyeti ve Sağlığı
Ağrısız / Acısız
Güvenilir & Modern Yöntem İle
Merkezi Lokasyon
En Modern Teknoloji
ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME
Profesyonel Destek
400 m2 Geniş/Konforlu Klinik
BİZİ 7 / 24 ÇEKİNMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ.

Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , işleminizi yaptırabilirsiniz. İşlem öncesinde ve sonrasında 0 532 775 76 16 iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz.Dilerseniz websitemizde bulunan online bölümlerimizden fiyat bilgisi, randevu talebi ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı çekinmeden online olarak bize gönderebilirsiniz.

G Noktası Büyütme Nedir ?

G NOKTASI BÜYÜTME

G noktası , vajinanın ön duvarında yer alan ve kadın orgazmına katkı sağladığı belirlenen özel bir bölgedir. Bu bölgenin varlığını ilk kez bilimsel bir yayında duyuran Dr. Grafenberg’ in adına istinaden “G” noktası olarak literatürde yer almıştır. Aslında bir noktasal alan olmaktan daha çok erojen yani uyarılabilen bir bölgeyi temsil etmektedir.

G noktası (G spot) nerededir?

G noktası vajina içinde, üst duvarda, idrar kanalının hemen altında yer alan elle dokunmakla belirgin hale gelen erojen bir bölgedir. Bu bölgede erkekteki prostat bezine karşılık gelen ve vajina içinde salgı üreten “skene bezleri”nin toplu (kümeleşmiş) şekilde yerleşmesinden oluşmaktadır. Bu nedenle G noktasını bir organdan çok bir anatomik bölge olarak görmek daha doğru olacaktır.

G noktasının görevi nedir?

Bu erojen bölge cinsel ilişki esnasında uyarıldığı zaman, kısmen erektil dokusunun büyümesi ile kabarmakta, zeminindeki bez dokusu özel bir salgı üretmekte ve kadın orgazmının iki ana unsurundan biri olan “Vajinal Orgazma” a katkı sağlamaktadır.

G noktası nasıl anlaşılır?

Cinsel ilişkiden ayrı olarak, vajina ön duvarına yapılacak parmak uyarısı ile bu bölgenin yeri ve uyaranlara verdiği cevap anlaşılabilir. Çeşitli kaynaklarda farklı ifade edilmekle beraber, vajinanın ön üst duvarında vajina girişinden itibaren yaklaşık 5-8 cm. lik bir mesafede olduğu kabul edilmektedir.

G noktası büyütme neden ve nasıl yapılır ?

Bilimsel çalışmaların ışığında G noktasının büyütülmesiyle, cinsel ilişki sırasında bu bölgenin daha fazla uyarılabileceği ve cinsel hazzı artırabileceği öngörülmüştür.

Son yıllarda batılı ülkelerin sağlık otoritelerince medikal estetik uygulamalarında dolgu olarak kullanılmasına onay verilen “Hyaluronik Asit” gibi ürünler , G noktasını büyütmek amacıyla da kullanılmaktadır.

G noktası büyütme uygulaması nasıl yapılır?

Daha önceden hastanın kendisinin ya da partnerinin parmak uyarısı ile vajina ön duvarında duyarlılığı olan ve masajla duyarlılığı artırılan bölgeyi kabaca belirlemesinde fayda vardır.

Bu işlemi yapamayan hastalarda, muayene sırasında vajina ön üst duvarında kısmen daha kabarık ve yüzeyinin pürtükleri daha belirgin olan ve vajina girişinden yaklaşık 5-8 cm içeride olan alan belirlenir.

İşlem tercihen jinekolojik muayene masasında, vajen içini görmeyi sağlayan alet (spekulum) yardımıyla gerçekleştirilir.

Vajina ön duvarında G noktasının (bölgesinin) belirlenmesiyle o bölgeye “Hyaluronik Asit” içeren dolgu materyali enjekte edildir.

G noktası büyütmenin ne faydası olur?

Kadın orgazmında gerek klitoral (klitoris) gerekse vajinal uyarının önemli rol oynadığı bilinmektedir. Vajinal orgazmın oluşumunda, G noktasının katkısını ortaya çıkarmak ve/veya artırmak için bu bölgeye büyütme işlemi yapılmaktadır.

G noktası büyütmenin etkisi kesin midir?

G noktasının varlığı ve fonksiyonları konusunda tartışmalar devam etmektedir. Kadın orgazmının oluşumunda, klitoral ve vajinal uyarmanın dışında oldukça karmaşık bir mekanizma işlev yapmaktadır. G noktası büyütme, vajinal orgazmın oluşumunda sorun yaşayan ve vajina ön duvarında uyarılabilen bir alana sahip kadınlarda etkili olabilmektedir.

G noktası büyütme işleminin etkisi kalıcı mıdır?

Bu işlemde kullanılan dolgu materyallerinin bir çoğu Hyaluronik Asit içeren ürünlerdir. Bu maddeler zaman içinde kendiliğinden metabolize olup, kaybolmaktadır. Hyaluronik asitli dolgularda bu süre yaklaşık 4-10 ay arasında değişmektedir.

 

G Noktası ? Orgazm Aşısı Nedir ?

Kadının cinsel ilişki esnasında en duyarlı yeri klitorisdir.Bu yüzden klitorisin uyarılması güçlü bir orgazma neden olur.Klitorisden başka cinsel olarak memeler ,meme uçları ,bacak araları,boyun kenarları,iç dudaklar ve vajina duyarlı bölgelerdir.Vajen içindeki en duyarlı bölge ise G noktasıdır.

G noktası ilk kez Alman seksolog Dr. Grafenberg tarafından tarif edilmiştir.G noktası kadın vajinasının girişinden 3-4 cm geride ,1-2 cm çapında vajenin diğer yerlerinden daha kabarık görülen bir bölgedir.Bazı kadınlar G noktasını elle hissederken bazı kadınlar hissetmeyebilirler.G noktasının yeri halen tartışmalıdır.G noktası kadınların çoğunda bulunur.Bu bölgeye aralıksız yapılan masaj, klitoral orgazmdan daha yoğun bir orgazm yaratır.

İyi ve güçlü bir orgazm için eşler arasındaki cinsel uyumun yanında klitoris ve G noktasının uyarılması da gerekir.

G noktası büyütme işlemi (Orgazm aşısı ) nedir ?

G noktası normalde vajina ön duvarında daha dolgun ,kabarık bir bölgedir.Bu kabarık bölgenin penis tarafından sürtünmesiyle orgazm olur.Ancak zamanla hormonal nedenlerle G noktası silinir.Böylece penisin G noktasını uyarması mümkün olmaz.

G nokası büyütme işlemi yani Türkiye de bilindiği adıyla orgazm aşısı G noktasının yağ enjeksiyonu veya hyaluronik asit içeren dolgu maddesiyle büyütülme işlemidir.G noktası büyütme işlemi gerçekleştirilmesiyle silinen bölge tekrar belirgin hale gelir ve kadının orgazmı kolaylaşır.

G noktası büyütme işlemi kimlere uygulanır?

G noktası (G Shot) büyütme işlemi ;

 • Tıp dilinde anorgazmi dediğimiz orgazm olamama yani cinsel ilişkiden zevk alamayan kadınlara
 • Cinsel ilişkide orgazm olan ancak daha güçlü ve kaliteli orgazm olmak isteyen kadınlara uygulanabilir.

G noktası büyütme işlemi nasıl yapılır?

G noktası büyütme işlemi için lokal anestezi kullanılır.G noktası olduğu düşünülen bölgeye submukozal (vajen mukozası altı) dolgu maddesi enjekte edilir.

G noktası büyütme işlemi 5-10 dakika sürer.G noktası büyütme işleminden sonra kadınlar normal günlük hayatlarına dönebilirler. İşlem sonrası herhangibir ağrı hissedilmez.İşlem sonrası özel bir bakıma ihtiyaç yoktur.Gnoktası büyütme işleminden sonra aynı gün cinsel ilişkide bulunulabilir.

Op. Dr. Emre Uysal

Kadın Hastalıkları - Genital Estetik - Tüp Bebek Uzmanı

 

Op. Dr. Emre Uysal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak 2011 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Kadın Sağlığı ve Genital Estetik Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 1. Kürtaj
 2. Kızlık Zarı Dikimi
 3.  Tüm Genital Estetik Operasyonarı
 4. Vajinismus Tedavisi
 5. Tüp Bebek Tedavisi
 6. Dört Boyutlu Ultrason
 7. Genital Siğil Tedavisi
 8. İdrar Kaçırma Tedavisi
 9. Gebeliğe Hazırlık, Gebelik Ve Riskli Gebelik Takibi
 10. Vajinal doğum ve sezaryen
 11. Rahim hastalıkları
 12. Yumurtalık hastalıkları
 13. Rahim ağzı hastalıkları
 14. Adet düzensizlikleri
 15. Vajinal akıntılar
 16. Ultrasonografi
 17. Doğum kontrol yöntemleri
 18. Aşılama, tüp bebek
 19. Dış gebelik

Merkezimiz Son Teknoloji Cihazlarla En Modern Yöntemlerle Hizmet Vermektedir

Sağlığınız ve Mutluluğunuz Bizim İçin Önemli !

Tüm Bilgileriniz Gizlidir

Merkezimizde Tüm Bilgileriniz Gizlidir.Herhangi Bir Bilginizi Vermeden Randevu Alabilir Soru Sorabilir İşleminizi Yaptırabilirsiniz.Bilgi Gizliliği Yasal Hakkınızdır ( T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği, RG.,01.08.1998, 23420)

Kısa Sürede Operasyon

Merkezimizde İşlemleriniz En Kısa Süre İçerisinde Tamamlanmaktadır.Normal Hayatınıza Çok Kısa Sürede Dönebilirsiniz

Merkezi Lokasyon - Kolay Ulaşım

Merkezimiz en merkezi konumdadır. Kolaylıkla ulaşım kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

En Modern - En Son Teknoloji

Merkezimizde Tüm Cihazlarımız En Son Teknoloji Cihazlardır.Uygulamarımızdaki Kullandığımız Yöntemler En Modern Yöntemlerdir.

Hasta Memnuniyeti ve Sağlığı

Hastalarımızın Merkezimizden Sağlıklı ve Memnun Ayrılması Bizim İçin En Önem Verdiğimiz Husustur.Sağlığınız Ve Mutluluğunuz Bizim Çok İçin Önemli.Sağlıklı Ve Mutlu Günler İçin Çalışıyoruz.

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME

İşlem Öncesinde Merkezimizi Ziyaret Ederek Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Sorabilirsiniz. Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

En Uygun Fiyatla Operasyon

Merkezimizde En Uygun Fiyat, En Modern Ve En Güvenli Yöntemlerle İşlemleriniz Gerçekleştirilmektedir.Fiyat Bilgisi İçin Bizi Arayabilir Veya Websitemizden Online Olarak İşlem Fiyatını Öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Destek

İşlem Öncesinde Ve Sonrasında Tüm Sorularınızı ve Merak Ettiklerinizi Çekinmeden Bize Sorabilirsiniz.Tüm Süreç Boyunca Preofesyonel Destek Alabilirsiniz.

Online Fiyat Sor

Fiyatlar hakkında bilgi almak için bizi arayın ya da websitemizden sorun.

Hastalarımızdan Yorumlar – Sizden Gelenler

Merkezimiz Hakkında

En Modern Merkez - 30 Yıllık Deneyim

Merkezimiz alanında en modern ve en teknolojik kadın doğum kliniğidir. En son teknoloji cihazlarla donatılmıştır. Geniş konforlu bir kliniktir. Bu nedenle işleminiz ferah, geniş, konforlu ve size özel bir şekilde tamamlanmaktadır. Merkezimiz en modern ve en büyük merkezdir. Kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır. Websitemizde yer alan YOL TARİFİ butonuna tıklayarak navigasyon ile kolayca yer tarifimizi öğrenebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Neredeyiz ?